Törggelen 10% 2026

85 products

Goldspeck mager Pramstrahler Gourmet
Pramstrahler Gourmet
Goldspeck Lean Pramstrahler Gourmet
388 g
Regular price €10,08 Unit price€25,98 / kg
Spinatknödel Fertigmischung Stamser Gourmet
Stamser Gourmet
Spinach dumplings ready mix Stamser Gourmet
260 g
Regular price €10,45 Unit price€40,19 / kg
Steinpilzknödel Fertigmischung mit Schüttelbrot Stamser Gourmet
Speckknödel Fertigmischung Stamser Gourmet
Stamser Gourmet
Bacon dumplings ready mix Stamser Gourmet
260 g
Regular price €10,45
Speck Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
1/4 Speck – Metzgerei Stefan
986 g
Regular price €19,13 Unit price€19,40 / kg
Speck Mittelstück Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Cured ham "center piece" – Trocker Speck
398 g
Regular price €8,72 Unit price€21,91 / kg
Hirschkaminwurze Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Venison smoked sausages 4 pieces Butcher Stefan
168 g
Regular price €4,44 Unit price€26,43 / kg
Magerspeck Pramstrahler Gourmet
Pramstrahler Gourmet
Lean Speck (traditional South Tyrolean cured ham) Pramstrahler Gourmet
172 g
Regular price €4,47 Unit price€25,99 / kg
Schinkenspeck Stampferhof
Schinkenspeck Stampferhof – Ansicht 2
Stampferhof
Bacon Stampferhof
314 g
Regular price €13,16 Unit price€41,91 / kg
100% Rindsalamini 3x Pramstrahler Gourmet
Pramstrahler Gourmet
100% Beef Salami Bites 3pieces Pramstrahler Gourmet
120 g
Regular price €3,99
Goldspeck Herzstück Pramstrahler Gourmet
Pramstrahler Gourmet
Gold Speck "Heartpiece" Pramstrahler Gourmet
514 g
Regular price €13,10 Unit price€25,49 / kg
Hexenwurzen 2 Stück Metzgerei Silbernagl
Kaminwurzen 3 Stück Metzgerei Silbernagl
Metzgerei Silbernagl
Smoked sausages 3 pieces – Butcher Silbernagl
Regular price €6,90
Rohnenknödel Fertigmischung Stamser Gourmet
Stamser Gourmet
Beetroot Dumpling Ready Mix Stamser Gourmet
260 g
Regular price €10,45
Mini - Schüttelbrot Bäckerei Oberprantacher
Speck Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Speck (traditional South Tyrolean cured ham) – Trocker
1044 g
Regular price €19,73 Unit price€18,90 / kg
Kaminwurzen 4 Stück Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Smoked sausages 4 pieces – Metzgerei Stefan
Regular price €8,60
Kaiserspeck Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Kaiserspeck (traditional South Tyrolean cured ham) Butcher Stefan
440 g
Regular price €10,34 Unit price€23,50 / kg
Schulterspeck Stampferhof
Schulterspeck Stampferhof – Ansicht 2
Stampferhof
Shoulder-Speck Stampferhof
260 g
Regular price €10,89 Unit price€41,88 / kg
Kaminwurzen 5 Stück Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Smoked sausages 5 pieces – Trocker Speck
Regular price €10,20
Bauchspeck Stampferhof
Bauchspeck Stampferhof – Ansicht 2
Stampferhof
Belly Bacon Stampferhof
200 g
Regular price €7,40 Unit price€37,00 / kg
Bauchspeck Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Belly bacon Butcher Trocker Speck
398 g
Regular price €8,72 Unit price€21,91 / kg
100% Rindsalami Pramstrahler Gourmet
Pramstrahler Gourmet
100% Beef Salami 2 pieces Pramstrahler Gourmet
200 g
Regular price €5,99