Törggelen 10% 2026

85 products

Käsepressknödel Fertigmischung Stamser Gourmet
Stamser Gourmet
Cheese Pressed Dumplings ready mix Stamser Gourmet
300 g
Regular price €11,90
Schinkenspeck Fronthof
Fronthof
Smoked Ham Fronthof
200 g
Regular price €7,40 Unit price€37,00 / kg
Kren Beerenhof
Beerenhof
Horseradish Berry Farm
95 g
Regular price €6,30
Lagrein Greif Kornell
Kornell
Lagrein Greif Kornell – South Tyrolean Red Wine
Year: 2025
Regular price €16,50
Hirschfleisch geselcht Metzgerei Silbernagl
Metzgerei Silbernagl
Smoked venison – Metzgerei Silbernagl
128 g
Regular price €9,72 Unit price€75,94 / kg
Selchschopf "Coppa" Stampferhof
Stampferhof
Pork neck "Coppa" Stampferhof
188 g
Regular price €8,40 Unit price€44,68 / kg
Kaminwurzen 2 Stück Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Smoked sausages 2 pieces – Trocker Speck
Regular price €4,40
Vernatsch Ebnerhof
Ebnerhof
Vernatsch Ebnerhof
Year: 2023
Regular price €15,70
Vernatsch Prackfol
Prackfol
Vernatsch Prackfol
Year: 2024
Regular price €14,90
Haussalami Metzgerei Silbernagl
Sold Out
Brotbackmischung "Dinkelbrot" Stacha Broat
Stacha Broat
Spelt Bread Baking Mix "Dinkelbrot" Stacha Broat
500 g
Regular price €6,10
Sold Out
Brotbackmischung "Vinschgerle" Stacha Broat
Stacha Broat
Vinschgerle Bread Mix Stacha Broat
500 g
Regular price €5,80
Sold Out
St. Magdalener "Morit" Schwarhof Loacker BIO
Loacker Schwarhof
St. Magdalener "Morit" Schwarhof Loacker ORGANIC
Year: 2023
Regular price €14,40
Kräuter-Senf Kandlwaalhof Luggin BIO
Kandlwaalhof Luggin
Organic Pear Mustard – Kandlwaalhof Luggin
80 g
Regular price €5,40
Brotbackmischung "Breatlbrot" Stacha Broat
Stacha Broat
Stacha Broat "Breatlbrot" Bread Mix
500 g
Regular price €5,80
Kochbuch "33x Knödel" So genießt Südtirol
Athesia
Cookbook "33x Knödel" So genießt Südtirol
Regular price €12,00
Dinkel Mini - Schüttelbrot Bäckerei Oberprantacher
Bäckerei Oberprantacher
Spelt Mini - Schüttelbrot Oberprantacher Bakery
125 g
Regular price €3,70
St. Magdalener Wassererhof
Wassererhof
St. Magdalener Wassererhof
Year: 2022
Regular price €15,40
Jägertris Pramstrahler Gourmet
Pramstrahler Gourmet
Hunter's Trio Pramstrahler Gourmet
520 g
Regular price €17,00
Marillen-Senf Kandlwaalhof Luggin BIO
Kandlwaalhof Luggin
Organic Apricot Mustard – Kandlwaalhof Luggin
80 g
Regular price €5,40
Sold Out
Schafsalami Metzgerei Silbernagl
Metzgerei Silbernagl
Fennel Salami – Metzgerei Silbernagl
230 g
Regular price €10,90