85 products
Pramstrahler Gourmet
Goldspeck Lean Pramstrahler Gourmet
388 g
Regular price
€10,08
Unit price€25,98 / kg
Stamser Gourmet
Spinach dumplings ready mix Stamser Gourmet
260 g
Regular price
€10,45
Unit price€40,19 / kg
Stamser Gourmet
Porcini mushroom dumplings with Schüttelbrot ready mix Stamser Gourmet
260 g
Regular price
€10,45
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Cured ham "center piece" – Trocker Speck
398 g
Regular price
€8,72
Unit price€21,91 / kg
Metzgerei Stefan
Venison smoked sausages 4 pieces Butcher Stefan
168 g
Regular price
€4,44
Unit price€26,43 / kg
Pramstrahler Gourmet
Lean Speck (traditional South Tyrolean cured ham) Pramstrahler Gourmet
172 g
Regular price
€4,47
Unit price€25,99 / kg
Bäckerei Oberprantacher
Schüttelbrot (traditional South Tyrolean crispbread) with organic whole wheat flour – Bäckerei Oberprantacher
265 g
Regular price
€6,00
Pramstrahler Gourmet
Gold Speck "Heartpiece" Pramstrahler Gourmet
514 g
Regular price
€13,10
Unit price€25,49 / kg
Metzgerei Silbernagl
Spicy smoked sausages "Hexenwurzen" 2 pieces – Metzgerei Silbernagl
Regular price
€4,20
Bäckerei Oberprantacher
Mini Schüttelbrot (traditional South Tyrolean crispbread) Bäckerei Oberprantacher
175 g
Regular price
€3,70
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Speck (traditional South Tyrolean cured ham) – Trocker
1044 g
Regular price
€19,73
Unit price€18,90 / kg
Metzgerei Stefan
Kaiserspeck (traditional South Tyrolean cured ham) Butcher Stefan
440 g
Regular price
€10,34
Unit price€23,50 / kg
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Belly bacon Butcher Trocker Speck
398 g
Regular price
€8,72
Unit price€21,91 / kg
