Törggelen 10% 2026

85 products

Speck geschnitten Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Sliced ham – Metzgerei Stefan
146g
Regular price €4,53 Unit price€29,04 / kg
Rindsgeselchtes Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Smoked Beef Metzgerei Stefan
382 g
Regular price €14,48 Unit price€37,91 / kg
Bergsalami Stampferhof
Bergsalami Stampferhof – Ansicht 2
Stampferhof
Mountain salami Stampferhof
150 g
Regular price €5,90 Unit price€39,33 / kg
Hirschsalami Pramstrahler Gourmet
Pramstrahler Gourmet
Hirschsalami (venison salami) Pramstrahler Gourmet
180 g
Regular price €6,49
Kräuter-Filet Gold-Selection Pramstrahler
Pramstrahler Gourmet
Herbal Fillet Gold Selection Pramstrahler
198 g
Regular price €6,93 Unit price€35,00 / kg
Hirschkaminwurzen 2 Stück Metzgerei Silbernagl
Metzgerei Silbernagl
Deer smoked sausages 2 pieces Butcher Silbernagl
Regular price €6,80
Hexensalami Metzgerei Silbernagl
Metzgerei Silbernagl
Hexensalami (traditional South Tyrolean salami) – Metzgerei Silbernagl
230 g
Regular price €10,70
Speck Metzgerei Silbernagl
Metzgerei Silbernagl
1/4 cured ham – Metzgerei Silbernagl
1042 g
Regular price €26,47 Unit price€25,40 / kg
Knoblauchsalami Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Garlic salami – Butcher Shop Trocker Speck
192 g
Regular price €5,16 Unit price€26,33 / kg
Haussalami "Napoli" pikant Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Spicy Napoli-style salami – Metzgerei Stefan
200 g
Regular price €4,94 Unit price€24,70 / kg
Speck "Herzstück" Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Cured ham "heart piece" – Metzgerei Stefan
367 g
Regular price €8,11 Unit price€22,10 / kg
Bergsalami Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Mountain salami Metzgerei Stefan
328 g
Regular price €8,10 Unit price€24,70 / kg
Hirschsalami Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Venison salami – Metzgerei Stefan
300 g
Regular price €7,59 Unit price€25,30 / kg
Speck Metzgerei Silbernagl
Metzgerei Silbernagl
Speck "center piece" Silbernagl Butchers
310 g
Regular price €9,08 Unit price€29,29 / kg
Kaminwurzen scharf 2 Stück Stampferhof
Stampferhof
Kaminwurzen spicy, 2 pieces Stampferhof
Regular price €4,10
Bauchspeck Fronthof
Fronthof
Belly Speck Fronthof
232 g
Regular price €8,58 Unit price€36,98 / kg
Kaminwurzen 3 Stück Fronthof
Fronthof
Smockes sausages 3 Pieces Fronthof
Regular price €6,60
Sold Out
Rindsgeselchtes Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Smocked beef - Trocker Speck
414 g
Regular price €20,49 Unit price€49,49 / kg
Coppa – Schweinehals Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
"Coppa" Pork Neck Trocker Speck
396 g
Regular price €12,32 Unit price€31,11 / kg
Bauernsalami Fronthof
Fronthof
Farmer's salami Fronthof
154 g
Regular price €5,70 Unit price€37,01 / kg
Sold Out
Vernatsch Mediaevum Gumphof
Gumphof
Vernatsch Mediaevum Gumphof – South Tyrolean Red Wine
Year: 2025
Regular price €16,30
Kaminwurzen 2 Stück Stampferhof
Kaminwurzen 2 Stück Stampferhof – Ansicht 2
Stampferhof
Kaminwurzen 2 pieces Stampferhof
Regular price €4,10
Magerspeck Trocker Speck
Kaltenbrunnhof des Dieter Trocker
Lean Speck Trocker Speck
526 g
Regular price €12,57 Unit price€23,90 / kg
Kaminwurzen 2 Stück Metzgerei Stefan
Metzgerei Stefan
Smoked sausages 2 pieces – Metzgerei Stefan
Regular price €4,50